Razpis za nakup gimnastičnega in športnega orodja in opreme

Objavljamo razpis za naša društva, ki aktivno sodelujejo v športnih projektih SZS in vseslovenskem športnem gibanju pod sloganom: S ŠPORTOM JE ŽIVLJENJE LEPŠE 2017.

SZS je v letu 2017 za svoja društva pridobila javna sredstva za nakup gimnastičnega in športnega orodja. Skladno s pogodbo med SZS in Fundacijo za šport (Pogodba št.: O-17-459) bomo sofinancirali nakup gimnastičnega in športnega orodja, katerega predračunska vrednost posameznega elementa je najmanj 5.000 (brez DDV) ali pa je njegova amortizacijska doba najmanj dve leti.

Prijavni obrazec za pridobitev sredstev in sodelovanje je potrebno poslati s priporočeno pošto do petka, 22. 9. 2017, na naslov:

Sokolska zveza Slovenije, Cesta 24. junija 23, 1000 Ljubljana – Črnuče (s pripisom: ZA RAZPIS OPREMA)

Sokolski pozdrav!