Brezplačno oglaševanje v Reviji Sokol za člane SZS

Revija za Šport in prosti čas SOKOL že 18. let informira širšo javnost o vseh aktualnih informacijah s področja fitnesa, aerobike, savne, kolesarstva, pohodništva, smučanja, plavanja, zdrave prehrane in tudi informacij iz ostalih področij športne  rekreacije.

Čeprav  je v zadnjih 20-letih veliko revij ugasnilo se je izkazalo, da je Revija Sokol ena izmed tistih, ki se zna prilagajati stanju  na trgu. Uspešnost in ugled z vsakim tromesečnikom vedno znova razvijamo in dvigujemo. V Sokolski zvezi Sloveniji smo se odločili, da bomo članom SZS omogočili brezplačno oglaševanje različnih dogodkov in aktivnosti. Aktivnosti se bodo razporejale v posamezno revijo glede na relevantnost in aktualnost. Vse informacije, ki jih želite vključiti v revijo posredujete z dopisom (Brezplačno oglaševanje v Reviji Sokol) na szs@sokolska-zveza.si.

IMG_20160204_104748_995